• Ново
24PCS Вентил Lifter Lash Прилагодувач За 96-97 Hyundai Акцент 1.5 L G4KF/88-95 Kia Sephia 1.6 L Б6
zoom_in

24PCS Вентил Lifter Lash Прилагодувач За 96-97 Hyundai Акцент 1.5 L G4KF/88-95 Kia Sephia 1.6 L Б6

DEN 5231.52

Износот
check Това е достапна


24 PCS Вентил Lifter Lash Прилагодувач За 96-97 Hyundai Акцент 1.5 L G4 KF/88-95 Kia Sephia 1.6 L Б6

Број На Модел На:
056-5131
Бренд Име:
PUREMIX
Тип:
Lash Adjusters Lifters
Автомобил Направи:
За 96-97 Hyundai Акцент 1.5 L G4KF / 88-95 Kia Sephia 1.6 L Б6
ОЕМ:
056-5131

Слична стока во категоријата..