• Намалена цена
  • Ново
BOOMBLOCK 4pcs/set Кул Автомобил Бои вентилот на Гумата Опфаќа Капи За Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 407 308 Алфа Ромео 159
zoom_in

BOOMBLOCK 4pcs/set Кул Автомобил Бои вентилот на Гумата Опфаќа Капи За Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 407 308 Алфа Ромео 159

DEN 191.00 239.04

Износот
check Това е достапна

Карактеристики: Тип : Автомобил Светла Материјал : Цинк Легура Функција : Автомобилство Намали Напојување : 3 Pcs AG10 Батерии Применливи Автомобил : Автомобил, Велосипед, Мотоцикл Инсталација : Прво, бидете сигурни да се инсталира на батеријата кога позитивни надолу (со зборот страна е позитивен), батеријата мора да бидат ставени внатре во црна изолирани holster, не се изложени, инаку батеријата и светилка школка метал краток спој ќе предизвика празнење на батеријата треска, што предизвика неколку минути ќе нема електрична енергија. Второ, по батеријата се поставени, мора да се биде внимателен пресврт капа, бидете сигурни капа страна на јазот во пролет и добар контакт со метал основа (како што пролетта е премногу повлече од страна на страна, каде што може да момент, но мора да биде светлина! ) Unscrew капа кога fastener мора да биде усогласена светилка и светилка домување рамнотежа, не вртете хард пресврт, или може да предизвика различни копчето, и не се обидуваат да постојано unscrew или веројатност да предизвика fastener да падне. Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. Пакет се Вклучени : 1 x Тркало на Автомобилот Светла

Број На Модел На:
W-FGQMZ-001
Материјал:
LED+Нерѓосувачки Челик+Пластика
Бренд Име:
BOOMBLOCK
објектот стил:
Multicolor Тркала Светла Вентилот На Гумата Пневматици Интелигентни Кул Опфаќа
Controled:
Интелигенција
Пакет Се Вклучени:
1 компјутер Тркала Гуми Вредност

Слична стока во категоријата..