• Намалена цена
  • Ново
Прилагодливи LED Зум 1800LM МИНИ USB Полнење ВЕЛОСИПЕД светлина Факел Преносни AUGUST25
zoom_in

Прилагодливи LED Зум 1800LM МИНИ USB Полнење ВЕЛОСИПЕД светлина Факел Преносни AUGUST25

DEN 241.00 344.64

Износот
check Това е достапна


Прилагодливи LED Зум 1800 LM МИНИ USB Полнење Светло Факел Преносни
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Гума Водоотпорен switch.
Мини прилагодлив фокус на допир.
Изработен од алуминиумска легура, тоа е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.
Вграден-во 2000m Ah литиум батерија, обвинет од страна на USB порта директно, без адаптер е потребно .
Погодна за пешачење, кампување, риболов и многу други активности на отворено.
Спецификации
Материјал : Алуминиум легура
Леќа материјал : ABS
Рефлектор : Конвексен леќа
Боја : Црна
Должина : 93mm
Глава дијаметар : 27mm
Опашката дијаметар : 24mm
Извор на светлина : LED
LED type : П5
LED количина : 1 LED
Осветленоста на владата : Висок/Низок /Strobe
Макс прозрачна флукс : 1000 LM
Капацитетот на батеријата : 600m Ah
Батерија тип : Литиум батерија
Живот време : 10, 000 часа
Зум : 1 X -4 X
Прекинувач : Кликнете префрлате
Пакет Содржина :
1 x USB Полнење Фенерче

Број На Модел На:
LED
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Бренд Име:
skywolfeye
сертификација:
100% Сосема Нов
Материјал:
Алуминиум легура
Леќи на материјал:
ABS
Рефлектор:
конвексни леќа
боја:
Црна
Должина:
93mm
Глава Дијаметар:
27MM
Опашката дијаметар:
24mm
Извор на светлина:
LED
LED количина:
1LED
Батерија Тип:
Литиум Батерија

Слична стока во категоријата..