• Намалена цена
  • Ново
Toseek SC50 целосна карбонски влакна seatpost планински велосипед на патот велосипед седиште цевка 27.2/30.8/31.6 мм X 350/400mm јаглерод seatposts
zoom_in

Toseek SC50 целосна карбонски влакна seatpost планински велосипед на патот велосипед седиште цевка 27.2/30.8/31.6 мм X 350/400mm јаглерод seatposts

DEN 1188.00 1584.00

Износот
check Това е достапна


карбонски влакна патот велосипед или планински велосипед седиште цевка кршење на ветрот
3 K ткаат карбонски влакна шема
Материјал : Јаглерод Влакна Големина : 27.2 mm / 30.8 mm / 31.6 mm
Должина : 350mm или 400mm
Finsh : 3 K matte
тежина : околу 210g ( Различни големина различна тежина)
Максимално оптоварување : 100 кг
Ако треба светлина ја завршиме, те молам кажи ми!
1) да ја прифатиме Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ние ќе натпревар различни транспортни шеми според различни земји. Тоа е обично Ali Express Стандард на Превозот и e Packet.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
FQA
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Бренд Име:
TOSEEK
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm

Слична стока во категоријата..