• Ново
Нов сјај TEMANI логото Патот/Нумера/Фиксна Опрема/Планински велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед windreaver трки seatpost MTB Слободен брод
zoom_in

Нов сјај TEMANI логото Патот/Нумера/Фиксна Опрема/Планински велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед windreaver трки seatpost MTB Слободен брод

DEN 1012.32

Износот
check Това е достапна


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : целосна c arbon Влакна + Алуминиумски покрие Болт : двете завртки стил Дијаметар : 27.2/30.8/31.6 мм (ве Молиме да ми кажете вашата потреба големина кога ќе ја поставите вашата цел во ред "забелешка", инаку,Ние ќе случаен испорака) Должина : 350/400mm (default 350mm) Офсет : прибл 20mm Крај : мет ; сјај (default мет) Тежина : околу 225g (27.2*350 MM) Велосипед Тип : Планина/Патот Велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.

Бренд Име:
TEMANI
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2 ; 30.8 ; 31.6 mm
Должина (mm):
350/400mm(default 350mm)
форумот:
околу 20mm
државната:
100% нови

Слична стока во категоријата..