• Намалена цена
  • Ново
ТРКАЛО од Велосипед ДО Мини Рака Пумпа Алуминиум Легура Гуми Inflator Велосипед Перформанси Пневматик Пумпа Преносни Велосипедизам Пумпи за Велосипеди Додатоци
zoom_in

ТРКАЛО од Велосипед ДО Мини Рака Пумпа Алуминиум Легура Гуми Inflator Велосипед Перформанси Пневматик Пумпа Преносни Велосипедизам Пумпи за Велосипеди Додатоци

DEN 658.00 1095.84

Износот
check Това е достапна


ТРКАЛО од Велосипед ДО Мини Рака Пумпа Алуминиум Легура Гуми Inflator Велосипед Перформанси Пневматик Пумпа Преносни Велосипедизам Пумпи за Велосипеди Додатоци Спецификации : Материјал : 6063 алуминиум Макс притисок : 100psi/7 BAR Објект тежина : Approx105g Пакет Листа : 1 * Мини Воздушна Пумпа 1 * Топката Игла 2 * Завртки 1 * Монтажа Заградата
Прирачник за мерење на постоење на грешки ве молиме преовладуваат во вид
Преносни & Мини
Лесно да се носат, погоден за итна употреба, гумени треба да бидете трпеливи
Лесен дизајн
6063 алуминиум, тежина од околу 105g
Гумени полесно
Гумени до 100 PSI лесно
Црево скриени дизајн
Црева скриени во внатрешноста, лесна и брза за да го однесе надвор
EPDM гума црево
EPDM гума црево, antifreeze и thermostability,
не е лесно да попуштат и отстранете
Навој гумени глава
Црево нишка се директно поврзани со вентил, силна стегање во воздух
Америка и француски млазницата заменлив
Презентација мулти-функција на конверзија игла
Се применува за различни гумени предмети
Возилото цевка носителот
Пумпата може да се залепи на велосипедот цевка
Производ анализа
Додатоци покажуваат
Инфлацијата чекор
1.Усогласување на телескопски црево со млазницата и завртка тоа да се стегне во
2.Грч гумени 3.Гумени крајот, се повлече пумпа
Отворено екранот

Материјал:
Легура
Големина:
18.8cm
Бренд Име:
тркало до
Модел:
WHEELUP JG1044

Слична стока во категоријата..