• Намалена цена
  • Ново
Тркало Од Велосипед До Седлото Торба Rainproof Рефлексивни Велосипедизам Велосипед Со Осветлување Кука Цевка Задните Опашка Seatpost Торба За Велосипед Додатоци
zoom_in

Тркало Од Велосипед До Седлото Торба Rainproof Рефлексивни Велосипедизам Велосипед Со Осветлување Кука Цевка Задните Опашка Seatpost Торба За Велосипед Додатоци

DEN 614.00 876.96

Износот
check Това е достапна


Име На Производ : Тркало Велосипед До Седлото Торба
Функција : преносни уривање, безбедност рефлексивни, водоотпорен патент, голем капацитет
1. Силика Гел Светлина Кука, тоа може да Виси на опашката светлата на чантата
2. Безбедност на ноќно возење,рефлексивни лента дизајн на торба за да се обезбеди ноќно возење
3. Голем капацитет за да ги исполни дневни патувања, може да се стави светла, ракавици, гуми поправка алатки
4. пластични скелет, товарот не е лесно да деформација
Spliced ткаенина, од обичните
Безбедност ноќно возење
рефлексивни лента дизајн на торба за да се обезбеди ноќно возење
Силика Гел Светлина Кука
Капацитет да ги исполни дневни патувања
Велкро лепило, лесно да се размонтираат
Водоотпорен пластичен цемент патент
водоотпорен пластичен цемент патент, подобро за водоотпорен
Аеродинамичен дизајн
Стилски изглед, намалување на отпорот, предмети кои не се лесно да падне
Отворено Екранот

Број На Модел На:
WHEELUP C15-1
Бренд Име:
тркало до
Функција:
Со Капак
сертификација:
КЗ.CE
Материјал:
Спојување ткаенина

Слична стока во категоријата..