• Намалена цена
  • Ново
Велосипед Велосипед Handlebar Јаглерод Патот Handlebar 3 К Сјај матични handlebar формирање на еден Ултра светлина Интегрирани Handlebar
zoom_in

Велосипед Велосипед Handlebar Јаглерод Патот Handlebar 3 К Сјај матични handlebar формирање на еден Ултра светлина Интегрирани Handlebar

DEN 2352.00 3360.00

Износот
check Това е достапна


Бренд: БЕЗ ЛОГО
Материјал : Јаглероден fier
Тип : Патот handlebar /свиткана барови
Матични големина : 90/100/110/120mm
Handlebar големина : 400/420/440mm
Вилушка Дијаметар : 1-1/8"(28.6 мм)
Боја: 3 K сјајни/мат

боја:
400x90mm, 400x100mm, 400x110mm, 400x120mm, 420x90mm, 420x100mm, 420x110mm, 420x120mm, 440x90mm, 440x110mm, 440x100mm, 440x120mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
Карбонски влакна свиткување еден
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Бренд Име:
Jimaiteam
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар

Слична стока во категоријата..