• Намалена цена
  • Ново
KENDA Presta Вентил MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Внатрешна Цевка За 26*1.9 2.125 ФВ 48L Згусне IIR Внатрешна Цевка на Велосипед Гума
zoom_in

KENDA Presta Вентил MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Внатрешна Цевка За 26*1.9 2.125 ФВ 48L Згусне IIR Внатрешна Цевка на Велосипед Гума

DEN 416.00 693.60

Износот
check Това е достапна


KENDA Спецификација : 26*1.9/2.125 F/V 48 L Материјал : Isobutylene Isoprene Гума

Бренд Име:
Kenda
Употреба:
Планински Велосипеди
Големина:
26 * 1.90
Тип:
Цевка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DC-05-7046
Ширина:
1.90

Слична стока во категоријата..