• Намалена цена
  • Ново
Нови Маскирани Работи Вест еластичност Брз сува Дише Отворено Уникатен Ракави Фитнес Салата Блузи Активни Тренингот Облека
zoom_in

Нови Маскирани Работи Вест еластичност Брз сува Дише Отворено Уникатен Ракави Фитнес Салата Блузи Активни Тренингот Облека

DEN 287.00 354.24

Износот
check Това е достапна


Големина Должина Биста Рамо М 74.8 cm/29.45 105cm/41.34 39cm/15.35 L 77.3 cm/30.43 110cm/43.31 40cm/15.75 XL 79.8 cm/31.42 115cm/45.28 41cm/16.14 и делови 2 XL 83.5 cm/32.87 125cm/49.21 42cm/16.54 3 XL 86.5 cm/34.06 135cm/53.15 43cm/16.93 Забелешка :
* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
* Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Вест
Ткаенина Тип:
Worsted
Функција:
Анти-Pilling,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува
Пол:
Мажи
Материјал:
Долу,Најлон,Волна,Полиестер,Памук
Број На Модел На:
igkl
Бренд Име:
циклус зона
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слична стока во категоријата..