• Ново
Ново Доаѓање Облека Де Соаре О Вратот со Долго Appliqued Сатен Партија Вечерни Фустани 2018 Vintaged линија Партија Формално Gown
zoom_in

Ново Доаѓање Облека Де Соаре О Вратот со Долго Appliqued Сатен Партија Вечерни Фустани 2018 Vintaged линија Партија Формално Gown

DEN 8112.00

Износот
check Това е достапна

НАПОМЕНА :
Почитувани купувачи,нашата цена е само за во парк стандардна големина фустан без додатоци , ако треба додатоци или прилагодено направи големина , можете да контактирате со нас на интернет или да ни испратите порака , ние ќе ви одговори веднаш штом ќе ги видите вашите пораки , но постои временска разлика , па ние може да не можеше да одговори веднаш . ви благодариме за вашето разбирање. кога ќе го поставите цел,можете да изберете големина според вашиот биста големина.ви благодариме
Ако ви треба обичај се направи , ние треба вашата мерења подолу . 1.Биста =___CM
2.Половината =____CM
3.Колковите= ____CM
4.Шупливи до подот(рамо до подот без чевли)= __CM
5.Висина(од врвот на главата до подот без чевли)= ___CM
6.Висина на чевли =_____CM
и откако ќе поставена цел,ве молиме да обрнете внимание на вашата цел,затоа што ако имаме било каков проблем,ние ќе контакт со вас. и ако имате какви и да било посебни барање , ве молиме оставете порака и да се обрне внимание на мојот одговор .ви благодариме .
Големина на Табелата us2 биста : 83cm половината : 65cm колковите : 91cm шупливи да полите : 147cm висина : 160cm
us4 биста : 84cm половината : 68cm колковите : 92cm шупливи да полите : 147cm висина : 160cm
us6 биста : 88cm половината : 70cm колковите : 96cm шупливи да полите : 150cm висина : 165cm
us8 биста : 90cm половината : 72cm колковите : 98cm шупливи да полите : 150cm висина : 165cm
us10 биста : 93cm половината : 75см колковите : 101cm шупливи да полите : 152cm висина : 170cm
us12 биста : 97cm половината : 79cm колковите : 105cm шупливи да полите : 152cm висина : 170cm
us14 биста : 100cm половината : 83cm колковите : 109cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us14w биста : 104cm половината : 86cm колковите : 110cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us16 биста : 104cm половината : 86cm колковите : 112cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us16w биста : 109cm половината : 92cm колковите : 116cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us18w биста : 114cm половината : 98cm колковите : 121cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us20w биста : 119cm половината : 104cm колковите : 126cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us22w биста : 124cm половината : 109cm колковите : 131cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us24w биста : 130cm половината : 115cm колковите : 136cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
us26w биста : 135cm половината : 121cm колковите : 141cm шупливи да полите : 155cm висина : 175cm
Како да се Измери
Modle Шоу
Како Да поставите Цел Изберете боја, големина , превозот метод треба Купи Сега Место Цел Плаќаат Сега Или да Изберете боја , големина , превозот метод треба Додади во Кошничка Видите Шопинг Кошничка Купи сите од оваа продавачот Плати Сега
За Правење На Време И Превозот Време
Ние прави пат за 15 дена.но некаде дека треба повеќе,и ако ви се итни можете да забелешка за нас,можеме да го направиме за вас во 7 дена.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
0625
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Материјал:
Сатенски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
Благородна Вајс
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слична стока во категоријата..