• Намалена цена
  • Ново
Секси Бургундија Топката Наметки Вечерни Фустани 2018 Продажба Облека Де Соаре Чипка Корсет Исклучување Рамо Славна личност Формално Партија Пром Фустани
zoom_in

Секси Бургундија Топката Наметки Вечерни Фустани 2018 Продажба Облека Де Соаре Чипка Корсет Исклучување Рамо Славна личност Формално Партија Пром Фустани

DEN 7603.00 8448.00

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
en ве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела непречено 1 .Биста _____Инчи или ___cm 2 .Половината _____Инчи или___cm 3 .Колковите _____Инчи или ___4 cm. Шупливи до подот(со чевли) ___Инчи или ___5 cm .Природна Висина : _____Инчи или ___6 cm .Пета чевли висина : ____Инчи или___ 7 см .Висина на вашата висока пета чевли : _____Инчи или ___8 см .Денот треба фустан _____
1. Ако производи имаат квалитет проблем, треба да се враќа, се бара. Ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.
2. Ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
3.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRT екранот и LCD екранот,
ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите.
И иста боја, но со различни ткаенини мора да има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Моден Елемент:
Контраст Боја
Декорација:
Шема
Бренд Име:
Елен Морган
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
сопствени направени

Слична стока во категоријата..