• Намалена цена
  • Ново
Кралска Сина Вечерни Фустани Евтини 2017 Vestido Долго Де Феста Формално Матурска Се Облекуваат Линија Chiffon Увезени Партија Се Облекуваат Долго Фустани
zoom_in

Кралска Сина Вечерни Фустани Евтини 2017 Vestido Долго Де Феста Формално Матурска Се Облекуваат Линија Chiffon Увезени Партија Се Облекуваат Долго Фустани

DEN 5141.00 5712.00

Износот
check Това е достапна

Препорачуваме Кралска Сина Вечерни Фустани Евтини 2017 Vestido Долго Де Феста Формално Матурска Се Облекуваат Линија Chiffon Увезени Партија Се Облекуваат Долго Фустани
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и Политика на Враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Ќе фустан изгледа токму како што се прикажани на сликите? А : ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според сликата,па затоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел. П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Проверка на реалните мерења во нашата големина на табелата и споредувајќи ги на вашиот сопствен мерењата пред ставање на вашата цел е на најдобар начин да се избегне големина грешки.Ако сте со нарачување custom-големина фустан, тоа е особено важно за да ја добиете вашата мерења точно во право. Добивање на професионално мери е најсигурен начин за да се обезбеди финален производ ќе достигне совршено прилагоден. Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич.Ако вашиот големина fluctuates или ако сакате да го измените се облекуваат малку, ние секогаш оставете неколку инчи во шевовите, така што вашата локална се прилагоди лесно може да се направи измени колку што е потребно. Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контактирате со нас. Политика на враќање : ве молиме имајте во предвид : ние не наплата на превозот надомест,сите на превозот надомест треба u плати се надеваме дека за да биде сосема задоволни со купувањето,па ние го прифаќаме врати, размена,или да се вратат ако фустанот имаат проблеми со квалитетот.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
Vestido Долго Де Феста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Слична стока во категоријата..