• Намалена цена
  • Ново
Саудиска Арабија муслимански Вечерни Фустани 2018 Облека Де Соаре Дубаи Caftan Мароко Parrern Домот Висок Врат Долг Ракав Формално Наметки
zoom_in

Саудиска Арабија муслимански Вечерни Фустани 2018 Облека Де Соаре Дубаи Caftan Мароко Parrern Домот Висок Врат Долг Ракав Формално Наметки

DEN 8078.00 9504.00

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
за крај ве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела непречено 1 .Биста _____Инчи или ___cm 2 .Половината _____Инчи или___cm 3 .Колковите _____Инчи или ___4 cm. Шупливи до подот(со чевли) ___Инчи или ___5 cm .Природна Висина : _____Инчи или ___6 cm .Пета чевли висина : ____Инчи или___ 7 см .Висина на вашата висока пета чевли : _____Инчи или ___8 см .Денот треба фустан _____
1. Ако производи имаат квалитет проблем, треба да се враќа, се бара. Ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.
2. Ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
3.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRT екранот и LCD екранот,
ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите.
И иста боја, но со различни ткаенини мора да има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Шема
Деколте:
Висок
Бренд Име:
Елен Морган
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
сопствени направени
Силуета:
А-Линија

Слична стока во категоријата..