• Намалена цена
  • Ново
Нови Пристигнување Домот Вечерни Фустани Долг 2018 Вечер Gown V Деколте, Отворени Врати Секси Пром Фустани Матурска Партија се Облекуваат vestido де феста
zoom_in

Нови Пристигнување Домот Вечерни Фустани Долг 2018 Вечер Gown V Деколте, Отворени Врати Секси Пром Фустани Матурска Партија се Облекуваат vestido де феста

DEN 10122.00 14256.00

Износот
check Това е достапна


Нови Пристигнување Домот Вечерни Фустани Долг 2018 Вечер Gown V Деколте, Отворени Врати Секси Пром Фустани Матурска Партија се Облекуваат vestido де феста
Се изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.fedex.com UPS-от Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 4-7 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 6-8 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Нема Враќање : во Текот на 7 Дена се уште не се враќаат. 2 Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина. 3 Не одговара за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем. 4 Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација 5 Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Доколку сакате да знаете повеќе информации, ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Beading,Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Воз:
Понесете Воз
Број На Модел На:
YASA-1109
Бренд Име:
Ruolai
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Тип На Објект:
формално вечер фустан
Occassion:
Партијата се облекуваат,Свадба партија облечи
квалитет:
Висок
Функција:
Моден
Декорација:
Appliques/Beading/Цвеќиња
Година:
2018
Силуета:
v деколте
Карактер:
долго вечер фустан
Големина:
Standard size
Фустани Должина:
кат должина

Слична стока во категоријата..