• Намалена цена
  • Ново
CEEWHY V Вратот Висока Ниска Фустан Chiffon Sequin Gown Чипка Вечерни Фустани Пром Фустани Abiye Uzun Tarz Elbiseler Вечер Фустани
zoom_in

CEEWHY V Вратот Висока Ниска Фустан Chiffon Sequin Gown Чипка Вечерни Фустани Пром Фустани Abiye Uzun Tarz Elbiseler Вечер Фустани

DEN 6278.00 10464.00

Износот
check Това е достапна


100% сосема нов
материјал : chiffon
во боја : сина ( на вашата сопствена боја ве молиме изберете ја прилагодите бојата опција и да ни оставите порака за вашата боја unmber, боја шема на следните )
големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 ( custom size )
стил : мода и формално
сезона : сите на годината
дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 1-3 см толеранција поради прирачник за мерење.
ПЛАЌАЊЕ :
ние поддршка банка картичка
ПРЕВОЗОТ :
EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPS-от,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост . Објектот ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса
и поштенски код е точен. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-5days по исплата е расчисти. Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail.Тоа трае околу
12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).други земји во 20-50days. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
ПОВРАТНИ информации :
Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
ЗА НАС :
Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница.
Можете да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму. повеќе квантитет, повеќе попуст.
Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.
ние си имаме свој фабрика, добредојдовте на бизнис дискусија.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Чипка,Кристално
Моден Елемент:
Контраст Боја
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Бренд Име:
CEEWHY
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
EGL-LG0139
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Име на производ:
вечер фустан,пром фустан,фустан деверуша
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..