• Ново
Женска Кристал Вечер Торба Мода Спојки Кеси Банкет Партија Свадба Дијамант Торба Кристал Мини Рамо Кеси Sequined Канџите
zoom_in

Женска Кристал Вечер Торба Мода Спојки Кеси Банкет Партија Свадба Дијамант Торба Кристал Мини Рамо Кеси Sequined Канџите

DEN 1488.00

Износот
check Това е достапна

Димензии : Ширина 15cm,Висина 11cm,Thicness 5cm

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
77314
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Синџири,Дијаманти
Шаблон Тип:
Plaid
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
steelsir
Главен Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Внатрешни работи:
Не Џеб

Слична стока во категоријата..