• Намалена цена
  • Ново
3 Боја Веѓа Прав Сенка Палета Подобрувач со што Завршува на Четки
zoom_in

3 Боја Веѓа Прав Сенка Палета Подобрувач со што Завршува на Четки

DEN 58.00 68.64

Износот
check Това е достапна


Професионални Комплет 3 Боја ВЕЃА во Прав/Сенка Палета Подобрувач w/ Заврши четка
Професионални веѓа комплет 3 Боја ВЕЃА во Прав/Сенка Палета Веѓа Подобрувач Со што Завршува на веѓа четка Шминка Веѓа
За публиката : која Било Толпата
Тежина : 6g
Име на производ : 3-боја Веѓа во Прав
Текстура : Прав
Боја : три бои
Пакет Се Вклучени :
1 x Три Бои Веѓа во Прав
1 x Четка

Формулирањето:
Крем
НЕТО-WT.:
0.05
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Природни
Број На Модел На:
Веѓа Подобрувач
Количина:
1
Состојка:
Веѓа Подобрувач
Големина:
Full Size
Тип:
Веѓа Подобрувач

Слична стока во категоријата..