• Ново
Свадба Цвет вазна Метал Злато Цвет Мирување Табела Centerpieces Дома Декорација
zoom_in

Свадба Цвет вазна Метал Злато Цвет Мирување Табела Centerpieces Дома Декорација

DEN 15120.00

Износот
check Това е достапна

Материјал : метал Опис : патот водич, светилник Боја : злато Висина : 43cm или 49cm Забелешка : овој производ не содржи цвет/предиво tendril/мушка сенка. само вклучуваат цвет вазни. Цел : на свадба може да се користи како пат предводена маса, со семејството, гостин светилник;Прослави поле ќе се користи како пат led, декорација декорација, итн.. Доколку сакате да perchase цвеќиња,pls контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе детали.ви благодариме за соработката. Поради разликата на мерниот метод и единица за конверзија,тоа ќе може да има некои димензија грешка од околу 1inch/2.5 cm. се надевам дека ќе може да го разбере!

боја:
Мали-43cm, Биг-49cm
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Нови
Големина:
M
Материјал:
Метал
Функција:
Tabletop Вазна

Слична стока во категоријата..