• Намалена цена
  • Ново
Хартиена кеса вазни Нордиските мода оркестарот цвет вазни табела врвот planters складирање кеси кафена хартија организатор
zoom_in

Хартиена кеса вазни Нордиските мода оркестарот цвет вазни табела врвот planters складирање кеси кафена хартија организатор

DEN 395.00 395.04

Износот
check Това е достапна


Хартиена кеса вазни Нордиските мода оркестарот цвет вазни табела врвот planters складирање кеси
големини : 10x10x21cm, 13x13x28cm, 16x16x29cm
две бои се достапни : сива, жолта
цената е за едно парче
зелени растенија или цвеќиња не се вклучени.

Стил:
Модерна
Големина:
M
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
3454
Материјал:
Картон

Слична стока во категоријата..