• Намалена цена
  • Ново
ISHOWTIENDA Дома Декор Убаво Ратан Вазна Кошница Цвеќиња Метри Орхидеи Вештачко Цвеќе Сет
zoom_in

ISHOWTIENDA Дома Декор Убаво Ратан Вазна Кошница Цвеќиња Метри Орхидеи Вештачко Цвеќе Сет

DEN 99.00 109.92

Износот
check Това е достапна


Дома Декор Убаво Ратан Вазна Кошница Цвеќиња Метри Орхидеи Вештачко Цвеќе Сет
Функција :
Материјал : ратан(PP)
Тежина : околу 75g
Castor дијаметар : 12cm
Кошница дијаметар : 9cm
Висина : 16cm
Ве молиме да се разбере, поради некои фактори, како што се различни монитори и друга светлина околности, боите од реалниот предмети ќе биде малку различен од објектите во слики.
Производ вклучува :
1 Компјутер Мали вазна(PS цвеќиња не се вклучени)

Бренд Име:
ISHOWTIENDA
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Број На Модел На:
Дома Декор Убаво Ратан Вазна Кошница Цвеќиња Метри Орхидеи Вештачки Fl
Пластични Тип:
PP

Слична стока во категоријата..