• Намалена цена
  • Ново
Керамичка Вазна Кула Вазна За Домашна Декорација Фото Проп Мода Керамички Шише Зелено Растение Керамички Цвет Вазни
zoom_in

Керамичка Вазна Кула Вазна За Домашна Декорација Фото Проп Мода Керамички Шише Зелено Растение Керамички Цвет Вазни

DEN 214.00 339.36

Износот
check Това е достапна


Материјал : Керамички
Големина : 7.9x3.1cm (3.1 × 1.2 ")
Тежина : 55g
Стил : Модерен
Пакет : Пена + Тетрапак Кутии
Пакување : 1pc цртан филм кутија
Предност :
1.Одлична декорација одговара за речиси сите места.
2.Убавината подарок за денот на вљубените роденден,божиќ ,итн.
3.Убав избор за дома канцеларија tabledesk зелена figurine.

Големина:
M
Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
SW8061703
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Керамички
Големина:
7.9x3.1cm (3.1x1.2 '')
Тежина:
55g
боја:
Полна Боја
Функција:
Стаклена Вазна Домаќинство Оркестарот
Функција:
Канцеларија Декорација Стакло Виси Тегла Вазни

Слична стока во категоријата..