• Намалена цена
  • Ново
YIHAO Нерѓосувачки челик изолација Купот на резолуцијата автомобил бизнис шолја кафе трговија подарок чаша
zoom_in

YIHAO Нерѓосувачки челик изолација Купот на резолуцијата автомобил бизнис шолја кафе трговија подарок чаша

DEN 481.00 641.28

Износот
check Това е достапна


Капацитет:
280ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ
Термо Изведба:
6-12 часа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
AQW653-F
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Применливи Луѓе:
Љубовници
Функција:
Пренослив,Порибено,Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YiHAO
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..