• Намалена цена
  • Ново
еден раководител домашна употреба Јајце Тек Бисквит Toaster Машина/Јајце Тек Возен Машина
zoom_in

еден раководител домашна употреба Јајце Тек Бисквит Toaster Машина/Јајце Тек Возен Машина

DEN 2984.00 3552.00

Износот
check Това е достапна


машина слики :
правење вафли процес :
машина параметри :
Име : електрични вафли машина
Модел : XC-DJ-1
Моќност : 1250 W
Димензии : 320*250*178 MM
Пакување големина : 500x340x350mm
Материјал : нерѓосувачки челик
N/W : 7 Kg
G/W : 10 Kg ма chine јас nformation *Не-стап слој плочи , Задебелена три Тефлон ,Нема гасови, мазна површина *машина тежина : 6kg * Издржлив, топлина рамномерно * лесно ракување,лесно да се чисти * Мулти-насочен ротација, фиксна стожерот *Затворена слободни, долга употреба не е лошо *Не-стап слој плочи за лесно чистење *Стојат исправени за компактен складирање *Моќ и Подготвен индикатор за светло *Мозок-заврши за складирање *AC 220-240 V, 50-60 Hz, 1400 W
Забелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.
Забелешка :
1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин. Ние 100% да се обезбеди добра ќе добар квалитет и да се провери внимателно пред да го испратите до вас,ве молиме да бидат сигурни за вас .
2.За превозот време : Ние ќе го организира превозот за вас веднаш,но ако се постигне празници,викенди,и други одложување време на испорака.Се надеваме дека може да комуницираат едни со други и ние може да се прошири време на испорака за вас.
3.За испорака метод : Ние ќе го избере да погоден превозот метод според стоки тежина и димензија.Ако стоки тежина над 90kg ние ве советуваме да го изберат океанот превозот начин да се спаси трошоци.Ние, исто така може да ги почитуваат вашиот избор abut превозот метод.
4.Превозот :
Обично ние ги користиме на курирската служба DHL/ Федекс/ UPS-от, кој ќе го однесе околу 5-7 дена да повеќето земји. Бразил, Украина и Русија клиенти се предложи да се избере ЕМС како превозот начин, тоа ќе ве чини од 1 месец, повеќе или помалку, дури и ако ја изберете оваа. Плаќаат данок е обврска на меѓународните купувачи, купувачот треба да се консултираат нивните локалните обичаи колку данок ќе биде. Што можеме да направиме е да се стави помала вредност на фактура.
Нашата фабрика :
Фабриката работилница :
По продажбата и гаранција и враќање :
1. ако клиенти може да донесе назад и испрати ни скршени делови кои се користат помалку од една година. Ние ќе размена на нови делови и испратете ја на купувачи.
2. секогаш кога водство помош е потребно ,Wewill исполни својата моќ за да се направи тоа и одговараше обука работи се достапни во фабриката .
3.откако сте се сретнале со проблеми ,подобро кажете му го кажав на продажбата со докази .

Напон (V):
110V, 220V
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Заменлив Плочи:
Cookie Создателот,Вафли Производител
Класификација:
Вафли На Одлуки
сертификација:
АДС,CE
Број На Модел На:
XC-DJ-1
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Моќност (W):
1250w
цена:
директно фабрика цена
Пакет:
стандард дрвени пакет
Машина со големина:
320*250*178 мм
моќност:
1250w
Гаранција:
1 година
Оригиналното Место:
Гуангжу

Слична стока во категоријата..