• Намалена цена
  • Ново
Focallure Течен Кармин 25 Секси Бои Мат Усна Сјај Батон Колега Liquido Водоотпорен Долготраен Сјај Шминка
zoom_in

Focallure Течен Кармин 25 Секси Бои Мат Усна Сјај Батон Колега Liquido Водоотпорен Долготраен Сјај Шминка

DEN 92.00 167.52

Износот
check Това е достапна


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Тип : Lipgloss Ефект : Долготрајни Водоотпорен Придобивки : Водоотпорен/водоотпорен Боја : 15 Бои за да изберете Внимание : 1.Не користите на повредената кожа 2.Продавница во една нормална температура 3.Чувајте се далеку од децата Детали : Нето Тежина : 6g Спакувани во Еден Пакет Здравствени Licenece : ГД.FDA29-XK-3276 Произведуваат Лиценца : XK16-108 8553
Извршен Стандард : QB/T1976-2004 година

Начин на плаќање
1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачи одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачи одговорност.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу!
Контактирајте Со Нас
1)Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
2)Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.

Тип:
усна сјај
Корист:
Хидратантен
НЕТО-WT.:
6g
Состојка:
Минерални
Бренд Име:
FOCALLURE
Број На Модел На:
FA24
Големина:
Full Size
Количина:
1Piece

Слична стока во категоријата..