• Намалена цена
  • Ново
Водоотпорен Вино Црвено Форма Усна Багра Бебе Пинк Усна За Жените Batom Шминка Течен Кармин Усна Сјај Козметички Жените Шминка
zoom_in

Водоотпорен Вино Црвено Форма Усна Багра Бебе Пинк Усна За Жените Batom Шминка Течен Кармин Усна Сјај Козметички Жените Шминка

DEN 42.00 51.36

Износот
check Това е достапна

Водоотпорен Вино Црвено Форма Усна Багра Бебе Пинк Усна За Жените Batom Шминка Течен Кармин Усна Сјај Козметички Жените Шминка
Ова е Најновата серија на црвено вино
За да се направи вино за инспирација и центарот на серија на шминката
Ова усна сјај е повеќе прекрасна школка изработени од црвена шише форма Многу обичен
Најважно е дека навлажнувачки усна сјај престојуваат моќ и боја беше добра, о
Боја :
Тоа може да се одреди бојата врз основа на боја на внатрешноста на врвот усна сјај
Употреба : се Применува на производи кои се применуваат на усна
Боја : 6 бои да се избере или можете да изберете 6pcs/set

Тип:
усна сјај
Сертификат Број:
xx
Број На Модел На:
HN056
Корист:
Крем,Хранливи
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Количина:
1 Компјутер
Состојка:
усна сјај
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
6 Бои Да Се Избере
Бренд Име:
МИС РОУЗ

Слична стока во категоријата..