• Намалена цена
  • Ново
USB-C USB 3.1 Тип В Машки да Стандардниот USB 2.0 Б Тип Женски Кабелот за Податоци со завртки Панел Планината за Таблет & Мобилен Телефон Тип-В
zoom_in

USB-C USB 3.1 Тип В Машки да Стандардниот USB 2.0 Б Тип Женски Кабелот за Податоци со завртки Панел Планината за Таблет & Мобилен Телефон Тип-В

DEN 314.00 349.44

Износот
check Това е достапна

USB-C USB 3.1 Тип-C Машки да Стандардниот USB 2.0 Б Тип Женски Кабел за Податоци за Таблет & Мобилен Телефон Должина : 20cm Со кабелот од Адаптерот може да се конвертира Стандарден USB-Б кабел за Нов тип C уред. Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 Микро-Б Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард Диск

Должина:
0.2M
Бренд Име:
CY
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Тип:
USB Кабли
Примена:
MP3 / MP4 Плеер
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
U3-374
верзија:
USB 3.0
Конектор Б:
USB
Функција:
USB3.1
Конектор A:
Тип-В
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..