• Намалена цена
  • Ново
3in1 OTG Читач на картички Микро USB, SD/MMC/SDHC ТФ-Картичка Micro SD Читач на картички OTG Адаптерот за Полнач Меморија Cardreader
zoom_in

3in1 OTG Читач на картички Микро USB, SD/MMC/SDHC ТФ-Картичка Micro SD Читач на картички OTG Адаптерот за Полнач Меморија Cardreader

DEN 216.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Вграден-во пребарувачот, и пребарувачот може совршено поддршка ES, може да чита и да пишува
Пред 2 не е вметната во / root / Складишта директориум, овој директориум е надворешен читач на картички, директориум е празен.
Диск формат мора да се FAT32, NTFS не е поддржан
3 поддржува SD ТФ (Micro-SD), U USB диск, може да поседува надворешен читач сакате да прочитате нешто може да се
4 Компатибилен со : Samsung Galaxy S2, I9100 i9220, i9250, i9300 и други модели и огромното мнозинство на HTC Android модели на телефони, како и други поддршка на Микро USB OTG режим на уред (Micro 5p OTG ги поддржува повеќето паметни телефони. брзо и лесно префрлување на слики и информации.

боја:
Црна
Должина:
Бренд Име:
CY
Пол:
Машко-Машки
Тип:
USB Кабли
Примена:
MP3 / MP4 Плеер
Конектор A:
Микро USB
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
Конектор Б:
USB
оклопна:
Не-Заштитени
верзија:
usb 2.0
Пакет:
No
Број На Модел На:
019

Слична стока во категоријата..