• Намалена цена
  • Ново
Usb флеш диск, usb 3.0 64GB пенкало диск молња usb flash memory stick Мобилни флеш диск за iphone, ipod, ipad i-Флеш Диск
zoom_in

Usb флеш диск, usb 3.0 64GB пенкало диск молња usb flash memory stick Мобилни флеш диск за iphone, ipod, ipad i-Флеш Диск

DEN 1764.00 2151.36

Износот
check Това е достапна

Спецификација : Предмет : 2in1 Флеш Диск Инсталација : Надворешен Материјал : Метал Бои : Сребрена Нето Тежина : 30g Производ Големина : 45mm*45mm Забелешка : ве Молиме преземете АПЛИКАЦИЈА "i USB Про" пред да ја користите оваа Флеш Диск!!! Компатибилен со : За i Phone USB Уреди Поддршка FAT32 & ex FAT Компатибилен Формат на Датотека : File : txt, doc, ppt, xls, xlsx, pdf Музика : mp3, wma, wav, m4a, aac, m4r, ogg, Видео : mov, mpg, swf, vob, wmv, rmvb, avi, mp4, mkv, flv, 3gp, рм Слика : jpg, jpeg, png, gif, bmp, tif, itff Компјутерски Системи Подржани : Windows XP / Vista / Win7 / Win10 / Mac OS 9.x и над / Linux 2.4.x
Mini2 У Стап
Производи Модел: Ingelon-U008
Верзија: V1.0
Опис:За Apple мобилни производ проширување, за пренос на податоци,
СТАН изградена-во media player, лесна за употреба
Поддршка на сите мејнстрим медиумите формати, Топла plug and play
Име:Ingelon Mini2 Пенкало диск
Капацитет:16 GB/32 GB/64 GB/128 GB
Големина:55мм *14mm * 9.1 mm
Боја:Сребро.
Нето Тежина:15g
Батеријата:Не
Температура На Чување:-10℃ - 70℃
Работна Температура:0℃ - 45℃
Интерфејс:USB 2.0/Молња
Материјал:(Метал) Kirsite
Систем:FAT32,ex FAT
Платформа:i OS9~i OS10 ; OS X ; Windows
Софтверска поддршка:i USB про Очекуваме да APP Store Free download
Брзината на трансфер на:USB2.0:се Прочита до 15 MB/s,Напишете до 10 MB/s; Молња:се Прочита до 15 MB/s,Напишете до 10 MB/s
Формат За Документи:Видео:.mov .mpg .vob .wmv .rmvb .avi .mp4 .mkv .flv .mpg .рм .3gp,ект
Музика:.mp3 .wav .станковиќ .m4a .m4r.
Слика:.jpg .gif .tif .png .bmp .jpeg. tiff
Датотеката:.txt.доц. д-р.ppt.xls.xlsx.pdf .страници .numbers.htm. html.
Поддршка Мобилни Тип:Мобилен : i Phone7/7plus, i Phone6/6plus/6s/6s плус,i Phone5s/i Phone5/i Phone5c
Таблета : i Pad Pro/i Pad Воздух 2/i Pad Ер/i Pad4/i Pad мини Серија Media Player : i Pod touch6/i Pod touch5
PC:Windows、Систем Linux & Mac Серија.
Испорака :
1 Превозот адреса : Ние ќе брод според стандардната адреса ќе даде и ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно. Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид, ќе има дополнителни превозот цена, доколку адресата е оддалечен еден. Сите стоки, вклучувајќи бесплатен превозот, не се вклучени далечински испорака на трошоците.
2 Фактура : ве Молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата, како колку цената што треба да се напише на испорака фактура , колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата, како да се descripe стоката итн.
3 Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака.
4 Спонзор : "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail / Кина Пост Oridinary Mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае 35 до 60 дена. За стоката не бесплатен превозот, или ако постојат било какви други барања во превозот, ве молиме, контактирајте ја службата за друг избор, само како DHL, UPS-от, Fedex, итн.

Капацитет:
64GB
Енкрипција:
No
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пакет:
Yes
Стил:
Прст,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап,Lanyard,Робот
Бренд Име:
INGELON
производ тежина:
30g
Број На Модел На:
2in1 флеш диск, USB 3.0
Времето на пазарот:
До 2015
Тип На Производ:
Нормално
Материјал:
Метал
Стил:
4in1 флеш диск
Боја :
Сребро.
Сертификат :
PSE/CE/ФК/RoHS Compiant
Компјутерски Системи Подржани:
Windows xp/Vista/win10 Мца os9.x и над/Linux2.4.x iso 8/9/10
Compatile 1:
Направени за iphone 7/7 плус/ihpone 6s/6s плус/5/5s/5в/ipod4
Compatile 2:
За ipadmini/ipad ер/ ipadpro/mac
Compativle Формат на датотека:
Датотеката/Музика/видео/слика
Поддршка:
Fat32 и exfat
мултифункционален:
За Паметен телефон/ Тип-c /micor usb/PC/iphone
Капацитет:
16GB/32GB/64GB/128GB

Слична стока во категоријата..