• Намалена цена
  • Ново
KKYSYELVA Кожа Автомобил Воланот Покрие 38CM Автомобил-стил, Спорт Автоматско Управување-Тркала Против Пролизгување Внатрешни Додатоци
zoom_in

KKYSYELVA Кожа Автомобил Воланот Покрие 38CM Автомобил-стил, Спорт Автоматско Управување-Тркала Против Пролизгување Внатрешни Додатоци

DEN 892.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Бренд Име:
KKYSYELVA
Име На Модел:
S05
Објектот Висина:
8cm
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Објектот Тежина:
0.57kg
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Должина:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Заштита на воланот
боја:
Црвена, Црна, Беж, Сива, Виолетова, Кафе
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа

Слична стока во категоријата..