• Намалена цена
  • Ново
дете на Училиште Возен ранец за девојка Деца багаж кеси Количка Училишниот ранец тркала ранец деца Училиште Торби На тркала
zoom_in

дете на Училиште Возен ранец за девојка Деца багаж кеси Количка Училишниот ранец тркала ранец деца Училиште Торби На тркала

DEN 2274.00 2472.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Тежина:
1.9kg
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
16cm
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Висина:
42cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тркала Торба
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
ZIRANYU

Слична стока во категоријата..