• Намалена цена
  • Ново
Јапонски корејски schoolgirls училиште правец на одговараат униформи класа на услуги jk униформи панталони здолниште носии
zoom_in

Јапонски корејски schoolgirls училиште правец на одговараат униформи класа на услуги jk униформи панталони здолниште носии

DEN 668.00 954.24

Износот
check Това е достапна


Јапонски корејски schoolgirls училиште правец на одговараат униформи класа на услуги jk униформи панталони здолниште костими ве Молиме, изберете ја големината според Cheeest Ширина и панталони половината Големина Должина на Ракав Должина биста Рамо ширина Здолниште должина Корселе колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи KG S 53 20.87 30 11.81 80 31.50 35 13.78 40 15.75 66 25.98 40-45 М 56 22.05 31 12.20 83 32.68 36 14.17 41 16.14 68 26.77 45-50 L 57 22.44 32 12.60 86 33.86 37 14.57 42 16.54 70 27.56 50-55 XL 58 22.83 33 12.99 89 35.04 38 14.96 43 16.93 72 28.35 55-60 2 XL 59 23.23 34 13.39 92 36.22 39 15.35 44 17.32 74 29.13 60-63 3 XL 60 23.62 35 13.78 95 37.40 40 15.75 45 17.72 76 29.92 63-65 4 XL 61 24.02 36 14.17 98 38.58 41 16.14 46 18.11 78 30.71 65-67 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
219
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Училишни Униформи

Слична стока во категоријата..