• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо 2 Слоеви на Акрилна Пластика Билка Мелница Плевел Тутун Мелница Машина за Пушење Плевел
zoom_in

Трговија на големо 2 Слоеви на Акрилна Пластика Билка Мелница Плевел Тутун Мелница Машина за Пушење Плевел

DEN 1532.00 1612.80

Износот
check Това е достапна

дијаметар 63mm
тежина 23g

Бренд Име:
LST
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
4-19-22
Обликот:
Бесплатни Тип

Слична стока во категоријата..