• Ново
Топла продажба Рачни Заштеда на Вода Туш Главата Бања Туш Млазницата Sprinkler Sprayer Филтер Транспарентен Рака Туш Главата Showerhead
zoom_in

Топла продажба Рачни Заштеда на Вода Туш Главата Бања Туш Млазницата Sprinkler Sprayer Филтер Транспарентен Рака Туш Главата Showerhead

DEN 281.28

Износот
check Това е достапна

Опис : Материјал : Поликарбонат PC Обработка : позлата Туш глава дијаметар : 7.5 cm Должина : 25cm Туш Врска : G1/2 Точка Боја : Бела / Сино Anion филтрација технологија : вграден-во anion филтрирање честички ефикасно филтер нечистотии; СПА Бањата искуство : Преку композитни керамички честички дисперзирани за ублажување на заморот и промовирање на метаболизмот; Вградени во енергетски топка : Прилагодување на PH вредноста на вода што квалитетот на водата во недела алкална, корисни за здравјето на луѓето.

Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Број На Модел На:
S1416024410
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
everso
Инсталација Тип:
Рака Држете
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Додатоци:
Тушеви

Слична стока во категоријата..