• Намалена цена
  • Ново
Обичај на цртан филм мачка Бања Завеса Ткаенина Модерна Туш Завеса бања убави Завеси Бања оркестарот
zoom_in

Обичај на цртан филм мачка Бања Завеса Ткаенина Модерна Туш Завеса бања убави Завеси Бања оркестарот

DEN 930.00 1823.52

Износот
check Това е достапна


Детали За Производот
Големина( Широко , Високо ) : 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm Материјал : полиестер Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи. 2) Бакар тока, фирма, не е лесно да се оштети, не рѓа. 3) Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти. 4) Заменливи C-облик завеса куките нека ти едноставно да се откажам вашиот туш завеса. Топло Потсетник Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладува. Ако не можете да го прифати ова,ве молам не ставајте цел. Производот се прикаже Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 3. Ние брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Или напишете ја вашата нова адреса на Али забелешка. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса детално и целосно име и презиме; ако ви даде вашиот телефонски број, и тоа ќе биде подобро. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express!
Топла пребарување : туш странични, Завеси,Бања екрани,завеса за бања,Бања завеси, водоотпорен завеси,Куки за завеси,туш завеси,бања завеса, бања завеса,туш завеса 3d,куки за завеса,3d туш завеса,на завеса во бања,туш завеси, бања,завеса за бања соба,печатени туш завеси,ткаенина туш завеса,завеса бања,завесата во бањата,ткаенина туш завеси,полиестер туш завеса ткаенина,декорација,Бања завеси ткаенина,Завеси за бања,море туш завеса,мачка туш завеса,слон туш завеса ,цвеќиња туш завеса
.

Големина:
60x72 inch, 66x72 inch, 60x79 inch, 66x79 inch, 72x72 inch, 72x79 inch
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
UL
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
0404
Стил:
Модерна
Шема:
Цртан филм
Лист Големина:
Крупен,Висок
Производот:
туш завеса
е прилагодена :
Yes
Класификација:
за бања
Ширина:
150cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
мачка

Слична стока во категоријата..