• Намалена цена
  • Ново
Црна thermostatic туш миксер со мијалник бања ѕид бања пет функција туш тапа Када црн туш MJ20186
zoom_in

Црна thermostatic туш миксер со мијалник бања ѕид бања пет функција туш тапа Када црн туш MJ20186

DEN 10853.00 17226.72

Износот
check Това е достапна


Производ Детали :
а)поставена славина е Blackend заврши.
б)тапа собата е со прилагодена цевка.
в)тапа сет материјал е месинг.
Дувачкиот туш глава дијаметар 8inch големина
Миксер diverter вентил (Вклучени)
1)големината помеѓу студена и топла цевка центар е 15 CM ,Прилагодлив 13-17 CM
150 СМ max продолжен црево/цевка за рачен туш
2)телото на славина е со висок квалитет месинг, и тоа заврши гравитацијата леене.
3)славина е со висок denisity,anit-оксидација, ' рѓа превенција, тоа ги исполнува условите КОИ се стандардни.
4)органот на славина е полиран, откако со антички месинг завршувањето
5) facuet е ftted со високо квалитетни керамички дискови за запечатување притисок и употреба на отпорни на издржливост. Се работи за 60 сто илјади повеќе без да успеат операција.
6)славина е со завртување spout .
7)Минималните притисок барање за славина е 1 Бар
8)тапа помина professinal тест за студ, топлина, висок притисок со 12-20kgs
9) славина е со години ОК, Протекување Тестирање со Висок Притисок за секоја славина Пред Испорака Инспекција.
Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1/2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!
Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. · Превозот со DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура ! Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам . Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме не грижете се, тоа ве молам само љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш , ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.ние ќе се одговорни проблем за вас! · Ве молиме порака мене, пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор,не се отвори спорот потоа порака мене за проблемот! ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
MJ20186
Бренд Име:
Мајк И Џејк
Површински Третман:
Поцрнети
Големина:
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Функција:
Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка

Слична стока во категоријата..