• Намалена цена
  • Ново
Бања Туш Поставите Електрични LED Таванот Сокриени Showerhead Голем Дожд Туш Када за Капење со Топла / Ладна Туш Вентил
zoom_in

Бања Туш Поставите Електрични LED Таванот Сокриени Showerhead Голем Дожд Туш Када за Капење со Топла / Ладна Туш Вентил

DEN 40392.00 73440.00

Износот
check Това е достапна


Eextraordinary Туш За Вас
Добредојдовте на jiangmen hengmei санитарија ко. Ltd.-
pls љубезно истакна : Плаќање на Данок е на купувачот одговорност. Ако ви треба ни да се напише ниска вредност на фактура, pls дозволете ни да знаеме.
Бања Туш Поставите Електрични LED Таванот Сокриени Showerhead Голем Дожд Туш Када за Капење со Топла / Ладна Туш Вентил
Спецификации :
Тип на : нерѓосувачки челик плоштадот LED туш главата
Procuct големина : 360*500*70mm
Туш главата материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Крај : огледало заврши
LED боја : единствена боја на топло бела електрична енергија
Вентил : месинг топол и ладен туш вентил
Функција : врнежи од дожд
Инсталација : вградени таванот
гаранција : 5 години
пакетот вклучува :
1*360x500mm Туш главата (врнежи)
1*Месинг топла/ладна вентил
Силен проток на вода ви нуди многу топол туш, ослободување на вашиот замор!!
Профил на компанијата * Нашата компанија има повеќе од 5 години работно искуство.Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо компанија,специјализирана во областа на бања додатоци .Ние сме биле посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи, конкурентна цена, со висок квалитет и внимателен услуга, сигурен кредитна стои е нашата начело. * Голем попуст за големи цел! Контакт * Ако имате какви било прашања или предлози,pls не двоумете се да ме контактирате . Јас ќе бидам тука за вас во секое време. * Вашата е-пошта обично ќе се одговори во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Забелешки 1. Ние не биде одговорен за какви било царински давачки или увоз доход. 2. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 3, Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 4. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Превозот 1). Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 2). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет е испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .

Функција:
Ладна и Топла,LED Светло
Големина:
>400mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
NIKECAN
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
бања туш сет
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Големина:
360*500mm
led светло:
единствена боја на топло бела/треба електрична енергија
Waterr притисок:
0.1~0.5 MPA
Проток На Вода:
7-9L/Мин
Инсталација:
Таванот Монтирани
Заврши:
Огледало заврши
функција 1:
led дожд туш
Гаранција:
5 години
туш vavle:
топол и ладен туш со вградени кутија
Бања & туш тапа:
квалитетот туш

Слична стока во категоријата..