• Ново
Тркала Spacer На PCD 5x114.3 мм ЦЕНТАР 67.1 mm 10мм Дебелина Тркала Адаптер 5*114.3-67.1-10
zoom_in

Тркала Spacer На PCD 5x114.3 мм ЦЕНТАР 67.1 mm 10мм Дебелина Тркала Адаптер 5*114.3-67.1-10

DEN 1104.00

Износот
check Това е достапна

5x114.3 мм Палка Осовина на Тркалото на Изолација 10мм Дебелина 67.1 mm Центар Понесе Палка Центар Оддалечиме : 5x114.3 Дебелина : 10мм Центар Понесе : 67.1 mm На Materail : Алуминиум Легура 6061-T6 ве Молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
Ние имаме различни дебелина на или големина опции : 3мм/5mm/6mm/7mm/8мм/9mm/10мм/12mm/15mm/20mm,3x112/4x100/4x108/5x100/5x112/5x114.3/5x120/5x130 Како веледрогерија, ние може да ви даде повеќе побарувачка .ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас . ( whatsapp : +86 15205008304 )
Слики Покажуваат :
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена

Материјал:
Алуминиум легура 6061 - T6
Број На Модел На:
5*114.3-67.1-10
Бренд Име:
passches
Дебелина:
10мм
Надворешен дијаметар:
149mm
Внатре дијаметар:
67.1 mm

Слична стока во категоријата..