• Намалена цена
  • Ново
4x Тркала Оддалечиме Spigot Прстен 66.6 мм - 57.1 mm Изолација Центар За ФОЛКСВАГЕН /Audi/ Шкода /Седиште
zoom_in

4x Тркала Оддалечиме Spigot Прстен 66.6 мм - 57.1 mm Изолација Центар За ФОЛКСВАГЕН /Audi/ Шкода /Седиште

DEN 96.00 100.80

Износот
check Това е достапна


4pcs Тркала Понесе Центар Јака Центар Оддалечиме Прстени 66.6 мм - 57.1 мм За "ФОЛКСВАГЕН" /Audi/ "ШКОДА"
Спецификација :
Број На Модел : 733990
Име На Производ : Spigot Прстен
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Жолта
Материјал : ABS Пластика
Центар Прстен Надворешен Дијаметар : 66.6 mm
Центар Прстен Внатрешниот Дијаметар : 57.1 mm
Дебелина : 10мм
Карактеристики :
1. 100% Сосема Нов И Никогаш Не Се Користи.
2. Елиминирање на вибрациите предизвикани од вашиот тркала не центрирање правилно врз вашето возило од центар.
Fitment :
За "ФОЛКСВАГЕН" /Audi/Седиште/ "Шкода" (57.1 Центар Понесе ID) со 66.6 Центар Понесе Тркала, за Мерцедес/Audi А5.
Пакет Се Вклучени :
4x Spigot Прстени
Answer : ___________________________ Note :
-Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
-Сите големина се мери со рака, ве Молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).
-Не Постојат Инструкции Се Вклучени Во Овој Комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!

Бренд Име:
Autoleader
Материјал:
ABS Пластика
Центар Прстен Надворешен Дијаметар:
66.6 mm
Центар Прстен Внатрешниот Дијаметар:
57.1 mm
Дебелина:
10мм

Слична стока во категоријата..