• Намалена цена
  • Ново
SmallRig Брзо Ослободување Безбедност на Железнички Нато Железнички 15cm Долго за Слајд Нато Планината за ЦРВЕНИОТ Епски/ Скарлет за BlackMagic Камера -1187
zoom_in

SmallRig Брзо Ослободување Безбедност на Железнички Нато Железнички 15cm Долго за Слајд Нато Планината за ЦРВЕНИОТ Епски/ Скарлет за BlackMagic Камера -1187

DEN 828.00 1103.04

Износот
check Това е достапна


Small Rig Брзо Ослободување Безбедност на Железнички 15cm 1187
15cm стандард брзо ослободување безбедност на железнички е дел од нашата QR-Рачки, и тоа може да биде прикачена на било кои два 1/4"-20 дупки преку (2) 1/4" -20 завртки (вклучено) за да се обезбеди планината за QR-Рачки.
Тоа карактеристики пролет натоварени пиновите на двата краја за да спречите случајно отстранување. Компатибилен со нашите Слајд Планината, исто така w/ RED Epic/Скарлет, Црна Магија Камера и така натаму, и од трета страна додатоци.
Материјал(s) : Алуминиум Легура
Пакетот Вклучува
1x 15cm за Безбедност на Железнички 4x 1/4"-20 Завртка

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1187
Бренд Име:
SMALLRIG
Материјал:
Алуминиум
Компатибилен Камера:
за Универзален
квалитет:
Висок квалитет
Пакет:
Со пакет
Тип:
Брзо Ослободување Безбедност На Нато Железнички

Слична стока во категоријата..