• Намалена цена
  • Ново
Универзална Брзо Ослободување Една Камера Baseplate dslr фото Брзо Ослободување Плоча Адаптер За Canon Nikon со Tripod Mib Лизгачот Стабилизатор
zoom_in

Универзална Брзо Ослободување Една Камера Baseplate dslr фото Брзо Ослободување Плоча Адаптер За Canon Nikon со Tripod Mib Лизгачот Стабилизатор

DEN 1229.00 1536.00

Износот
check Това е достапна


Нова Универзална Брзо Ослободување Плоча Адаптер За Tripod Mib Лизгачот Стабилизатор
Опис на производот на дното постои една многу добра планетарен опрема, три прстен завртка лесно се заклучува. Quick Release ЕДНА мазна и силна заклучување перформанси може да биде можно само со супер прецизни производство. Најновите и највисок степен на обработка алатки методи се применуваат во процесот на производство. Оптимизиран за сите dslr фото и други лесни камери. Придава на било кој опрема безбедно во еден момент. Quick Release ЕДНА носи компатибилност помеѓу сите уреди , и тоа го прави уреди за да ја уредите префрлување супер брз. Користејќи го нема повеќе да се губи време со плочи промени, нема повеќе во потрага по монети или алатки, губење на плочи и можности. Тоа се заклучува од вашата камера многу подобро отколку на други брзо ослободување плочи, и може да издржи шокови, тресе, турка и влече со силите многу пати повеќе од вашата камера е тежината. Секоја единица е тестиран на своите граници за да се обезбеди да издржи дури и на најсложените средини. Можете да го користите тоа од една страна со минимален напор. Со ергономски лост можете да го затегнете ја завртката удобно.
Карактеристики : Алуминиум & нерѓосувачки челик компоненти. Ширина : 29mm Должина : 69mm Тежина : 0.195

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
coogens
Големина:
/
Број На Модел На:
DC01336
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..