• Намалена цена
  • Ново
Во Парк! L Микрофон Земјиште за Zhiyun Мазна П 3-Axis Рачни паметен Телефон Gimbal Стабилизатор Преносни Tripod Стојат
zoom_in

Во Парк! L Микрофон Земјиште за Zhiyun Мазна П 3-Axis Рачни паметен Телефон Gimbal Стабилизатор Преносни Tripod Стојат

DEN 369.00 460.80

Износот
check Това е достапна


Опис : Оваа тешка должност L-заградата е одличен подарок за било кој мобилен фотограф кој треба на некој начин да affix неговиот или нејзиниот флеш сијалица да ја камерата. Таа има две стандардни чевли месеци, дозволувајќи им на две единици на било кој тип на флеш да се монтира. Флеш заградата ви овозможува да го движите вашиот надворешен флеш далеку од камерата за подобро осветлување и спречување на црвени очи. Тоа исто така ја омекнува остри сенки. Производот се работи најдобро кога е поврзан со безжична активирањето. L-заградата е дизајниран за тешки изгради и квалитетот заврши, и е вреден додаток за секој фотограф. Две Флеш Чевли Здрав Rubberized Стисок Тип : Рачни Боја : Црна Пакет вклучува : 1 x L-облик заградата

Материјал:
Карбонски Влакна
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
мини tripod
Бренд Име:
ulanzi

Слична стока во категоријата..