• Намалена цена
  • Ново
FANDEI 2018 работи чевли за жени мрежа удобно спортски чевли жена одење патики чипка zapatillas hombre бесплатен превозот
zoom_in

FANDEI 2018 работи чевли за жени мрежа удобно спортски чевли жена одење патики чипка zapatillas hombre бесплатен превозот

DEN 1024.00 1861.92

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
38, 39, 36, 40, 37
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Унисекс
Применливи место:
Конкретни Кат
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Амортизирање
спортски тип:
Начин на живот
Функција:
Дише,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
FN8262
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Бренд Име:
FANDEI
За Растојание:
Сса 10 километри
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Почетник
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Горниот matrial :
Mesh
Outsole Материјал:
ЕВА
Трчање стил:
Младите Модни Работи
Атлетик Работи Тип:
Трчање
Работи Сезона:
Сите сезоната
боја:
Розева Боја, Црна, Каки

Слична стока во категоријата..