• Намалена цена
  • Ново
2018 S-XL Жените Спорт Кратка Маица Плус Големина Работи Фитнес Тренингот Т-маица Фитнес За Жени Спортски Top Free Брод 8 Боја
zoom_in

2018 S-XL Жените Спорт Кратка Маица Плус Големина Работи Фитнес Тренингот Т-маица Фитнес За Жени Спортски Top Free Брод 8 Боја

DEN 460.00 920.64

Износот
check Това е достапна

Повеќе наредби, повеќе попуст! 2018 S-XL Жените Спорт Кратка Маица Плус Големина Работи Фитнес Тренингот Т-маица Фитнес За Жени Спортски Top Free Брод 8 Бои Карактеристики : Пол : Жените Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Полиестер Стил : маици/Хулахопки Тежина(приближно) : 180g Погоден Сезона : Есен, Лето,на Пролет Отворен Предмет : Outdoor Спортови ,Кампување ,Патување , Одмор Облека ,Качување , Пешачење Функција : Дише , Брз Сува ,Ветер затка, Водоотпорен,Удобни, Меки Опис : 1. Мала тежина база слој со цел да се носи во сите услови на целата година, а наменета за максимална удобност и слобода на движење. 2. Напредно,средно wicking ткаенина ви помага да останете суви од страна на транспорт пот оддалеченост од телото, Уникатно изработени од 4-начин водат ткаенина ви овозможува подобра мобилност. 3. Брзо сува, супер дише, пот-абсорбента и удобно Забелешка : 1. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме проверете го тоа внимателно. 2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 3. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, контраст и сл.Ви благодариме за вашето разбирање. Објектот се Вклучени : 1 x Спорт Кошула

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Функција:
Брз Сува
Бренд Име:
Linxport
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Стил:
Маици/Хулахопки
Тежина(Приближно):
180g
Отворено Објект:
Отворен Спортски ,Кампување ,Патување , Одмор Облека ,Качување , Пешачење
Функција:
Дише , Брз Сува ,Ветер затка, Водоотпорен,Удобни, Меки

Слична стока во категоријата..