• Намалена цена
  • Ново
Мајка&Грашок 1449 Бесплатен Превозот Вкусен Растенијата Мини Лист Мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение
zoom_in

Мајка&Грашок 1449 Бесплатен Превозот Вкусен Растенијата Мини Лист Мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение

DEN 133.00 229.92

Износот
check Това е достапна


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 6.6*6.5*0.9 cm
Тежина : 40g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
MP1449
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слична стока во категоријата..