• Намалена цена
  • Ново
Мајка&Грашок 1468 Бесплатен Превозот Шапка Мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение
zoom_in

Мајка&Грашок 1468 Бесплатен Превозот Шапка Мувла Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение

DEN 131.00 225.12

Износот
check Това е достапна


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 6.6*5*1.4 cm
Тежина : 37g

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MP1468
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слична стока во категоријата..