• Намалена цена
  • Ново
силиконски калапи Конкретни Занаети Цвет 3d вазна Геометриски пен носителот колонист цемент мувла конкретни цемент калап за домашна декорација
zoom_in

силиконски калапи Конкретни Занаети Цвет 3d вазна Геометриски пен носителот колонист цемент мувла конкретни цемент калап за домашна декорација

DEN 729.00 810.24

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.
силиконски калапи Конкретни Занаети Цвет 3d вазна Геометриски пен носителот колонист цемент мувла конкретни цемент калап за домашна декорација
Мувла Материјал Силикони производ големина Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура -40 C да 220 C
нашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!
1 . Перење пред првата употреба. Ве молиме да се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Користете мек сунѓер или мека крпа за да ја исчистите. Не користите хард објекти за да се избегне гребење и оштетување на мувла .
2. Сува тоа во воздухот.
3. Исполнет стопи сапун или чоколадо во калап.
4. Чекање за ладење (може да се стави во фрижидер за брзо ладење).
5. Извади производ од мувла.
6. Обично, мувла работа температура е -40230 степени centigrade . Премногу висока температура или погрешно користење на начини ќе штета на мувла или да се скрати на мувла користење на времето.
PRZY Мувла е водечка фирма специјализирана во обезбедување на сеопфатна силикони габи решенија. Ние сме една од ретките компании кои ги интегрира своите state-of-state R&D, производство и маркетинг. Формирана во 2012 година, таа стана еден од најголемите силиконски калап производители во Кина. Ние постојано се стремиме да им помогне на нашите партнери од над 50 земји за да стигнат до нивните креативни и бизнис цели, обезбедување на сеопфатни решенија за сапун габи, свеќа габи, чоколадо и печење габи одлуки.
Ние се одржи на повеќе патенти и регистрирана трговска марка PRZY. Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство во нудиме висок квалитет на производи за клиенти од различни индустрии, исто така, експертиза во локализација и брзо текара. Ние обезбедуваме обичај-мувла услуга според клиенти идеи или концепти.
Нашата корпоративна посветува во одржлив развој на планетата. Нашата визија е да се достави проекти кои по својата природа се дефинира што значи да се биде одржлив во поглед на економски, социјални и еколошки резултати. И ние ја разбираме подобрување на ефикасноста на користење на ресурсите и ублажување на влијанијата врз животната средина се важни аспекти на стануваат се повеќе одржлив. Ние спроведување на принципите на креативни, посветеност, хармонија во системот на производот, животен циклус, за управување, за вашето задоволство и среќа се нашата мотивација да ја испорача совршен услуги.

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
PRZY
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
001

Слична стока во категоријата..