• Намалена цена
  • Ново
Срцето DIY Силикони сладолед Мувла Popsicle Калапи Popsicle Создателот Носителот на Замрзнати Мраз Мувла со 20pcs Popsicle Стапови
zoom_in

Срцето DIY Силикони сладолед Мувла Popsicle Калапи Popsicle Создателот Носителот на Замрзнати Мраз Мувла со 20pcs Popsicle Стапови

DEN 48.00 60.00

Износот
check Това е достапна


Добредојде
Забелешка : без следење на број(поради ниска цена )
трошоците за 25-60days, понекогаш повеќе
можете да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ако сакате
следење на број.
Боја : случајни
Пакетот Вклучува : 1* Сладолед Мувла + 20* Стапови
Големина на : 9.8*9.5 *2.5 cm
На секое прашање,добредојдовте да контактирате со мене ^^
Поголема количина,Поголем попуст $.$
Оставете уредна и валидна адреса ве молиме(Русите треба полно име) 0.0
Ако задоволни производот, 5 ѕвезда позитивни повратни информации ве молиме Т Т

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
PEIPINGKE
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
силиконски калап
Торта Алатки Тип:
Габи,
Стоковните:
сладолед мувла
Материјал:
храна одделение силиконски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина

Слична стока во категоријата..