• Намалена цена
  • Ново
SILIKOLOVE 6 Празнина Силиконски Калапи Lollipop Мус Бонбони Печење DIY Bakeware FDA за Безбедност слаткарница Торта Алатки
zoom_in

SILIKOLOVE 6 Празнина Силиконски Калапи Lollipop Мус Бонбони Печење DIY Bakeware FDA за Безбедност слаткарница Торта Алатки

DEN 157.00 191.52

Износот
check Това е достапна


Материјал : Храна Одделение Силиконски
Боја : Случајни Боја
Големина на : 27.5*16.5*1 CM
Пакет Содржи : 1*Силиконски Калап
Кажете "те сакам" со нашите нови срце облик мувла!
На силиконски предмети е најпопуларниот кујнски прибор, печење алатки во Европски и Американски земји.
Замрзнувачот, фрижидер, микробранова, машина за миење садови, и фурна безбедно.
опсег на температури во употреба од - 40 до + 280°C.
не-токсични, без мирис, безопасни за здравјето.Не-стап, флексибилен и лесно да се чисти.Висок квалитет со конкурентна цена и брза испорака.

боја:
случаен боја
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
Чоколадо калапи
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
SILIKOLOVE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Големина:
24*10*1.5 CM
Материјал:
храна одделение силиконски
Тип:
Торта Алатки
Објектот:
калапи за печење
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
сертификација:
ФДУ LFGB
алатка:
торта декорирање алатки
Функција:
bakeware мувла
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
испорака:
Брзо !!!

Слична стока во категоријата..