• Намалена цена
  • Ново
Силиконски Торта Мувла Мус Торта Калапи за Печење Калап за Печење Послужавник Chiffon торта мувла Mousses Кукла DIY 3D за Печење Печење Cupca
zoom_in

Силиконски Торта Мувла Мус Торта Калапи за Печење Калап за Печење Послужавник Chiffon торта мувла Mousses Кукла DIY 3D за Печење Печење Cupca

DEN 196.00 196.32

Износот
check Това е достапна


На габи користи само 100% храна одделение трајни силикони да се создаде калап се користи за различни медиуми.
Нашите габи се многу меки и флексибилна и лесно може да се оди од високо како 450 степени на замрзнувачот, без да влијаат на мувла.
Најдобро од сите, тие се без мирис и ништо не се држи до нив!
Искусниот торта декоратор ќе биде во можност да се менува и се прилагодува на готовиот бројките за нивните сопствени дизајни.
На габи се направени од платина силикони и ќе не rip или солза под нормална.
Нашите габи може да се користи на многу начини, креативните можностите се бескрајни!

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Маркс
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слична стока во категоријата..